İnanılmaz Referanslarımız

TÜRKİYE POMPA TARİHİNİN EN BÜYÜK POMPALARI EBARA TARAFINDAN ÜRETİLECEK !
 
Ebara & Sump Pompa; yurdumuzdaki bir projede Türkiye pompa tarihindeki pompa başına en büyük debiye sahip pompalarının siparişini almış bulunmaktadır.
 
Söz konusu pompaların debisi pompa başına 20 m3/sn (20.000 lt/sn), basıncı 20 mss, birim motor gücü 5250 kW' dır. Bununla birlikte pompalar ; soğutma amaçlı deniz suyu sirkülasyonu için kullanılacak olup, ayrıca yüksek orandaki tuzlu su için Ebara’nın özel dizaynı super duplex paslanmaz çelikten (SDSS) imal edilecektir. Anılan pompalar ile techiz edilecek pompa istasyonu 4 asıl pompa (yedeksiz) olacak ve toplamda sürücü sistemleri yardımı ile 288.000 m3/saat debiye ulaşabilecektir.
 
AVRUPA'NIN EN BÜYÜK AKVARYUM PROJESİ EBARA NIN !
 
Antalyadaki Avrupanın en büyük akvaryumu ünvanına sahip Antalya Aquarium projesi EBARA nın oldu.Avrupanın en uzun akvaryum su tüneline sahip projede, EBARA pompalar çalışacak. 5 milyon litre su kapasiteli dev akvaryumda  dünya denizleri, okyanuslar, Türkiye denizleri ve nehirleri, zehirli türler, deniz anaları gibi 36 farklı temada akvaryum tankı bulunacak. Antalya Aquarium EBARA ile aynı zamanda dünyanın en büyük 5. projesini gerçekleştirmiş olacak.
 
TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK ENERJİ SANTRALİ PROJELERİNDEN BİRİ DAHA EBARA'NIN !
 
EBARA & SUMP POMPA Ege bölgesinde yatırımı yapılan dev bir projeye daha imza attı.
 
Söz konusu projede, soğutma suyu amaçlı olarak deniz suyu basımında 24.000 m3/h kapasiteli ve 26 mss basma yüksekliğine sahip, super duplex paslanmaz çelik (SDSS) malzemeden imal EBARA pompaları tercih edildi.
 
Kurulacak olan pompa istasyonu toplamda 70.000 m3/h üzerinde deniz suyunun transfer edilmesi ile yurdumuzda inşaa edilen önemli bir pompa istasyonu olma özelliği taşımaktadır. 
 

 

0 216 481 39 99
info@sumppompa.com
E-Bülten

Tüm yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen kaydolun

©2016 - Sump Pompa Tüm Hakları Saklıdır. TTR BİLİŞİM